Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Meta data
pl: Dane meta

en: -Select-
pl: - Wybierz -
