Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: Amount
pt: Valor

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Cidade

en: Stripe
pt: Listra

en: Meta data
pt: Meta dados

en: -Select-
pt: -Selecione-
