Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Currency
pt: Moeda

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Amount
pt: Quantia

en: State
pt: Estado

en: -Select-
pt: - Selecionar -
