Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: State
sr: Статус
