Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்
