Stripe's webform integration (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Quantity
ar: الكمية

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة
