Stripe's webform integration (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Currency
fa: واحد پول

en: Quantity
fa: تعداد

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Amount
fa: مقدار

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر
