Stripe's webform integration (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: Meta data
gl: Limpar os datos da caché
