Stripe's webform integration (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Amount
ro: Suma

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector
