Stripe's webform integration (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం
