Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: State
az: Dövlət
