Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады
