Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）
