Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Meta data
ca: Metadades
