Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Quantity
da: Mængde

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Amount
da: Beløb

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Stripe
da: Stribe

en: Address Line 1
da: Adresselinje 1

en: Address Line 2
da: Adresselinje 2

en: Postal Code
da: Postnummer
