Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Quantity
it: Quantità

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Amount
it: Importo

en: Phone
it: Telefono

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Meta data
it: Meta dati
