Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები
