Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Currency
mr: चलन

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: State
mr: राज्य
