Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Quantity
ru: Количество

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Stripe
ru: Полоса

en: Address Line 1
ru: Адрес

en: Address Line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Meta data
ru: Метаданные
