Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Quantity
sl: Količina

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Subscriptions
sl: Naročniki
