Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Amount
tr: Miktar

en: Phone
tr: Telefon

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Address Line 1
tr: adres satırı 1

en: Address Line 2
tr: adres satırı 2

en: Postal Code
tr: Posta Kodu
