Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Quantity
cs: Množství

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Meta data
cs: Metadata
