Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Phone
cy: ffôn

en: City
cy: Tref
