Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Currency
de: Währung

en: Quantity
de: Anzahl

en: Country
de: Land

en: Label
de: Beschriftung

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: Amount
de: Betrag

en: Phone
de: Telefonnummer

en: State
de: Status

en: City
de: Stadt

en: Stripe
de: Streifen

en: Address Line 1
de: Adresszeile 1

en: Address Line 2
de: Adresszeile 2

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Meta data
de: Metadaten

en: Debugging is enabled
de: Fehlersuche ist aktiviert

en: Provides a stripe webform element and default handlers
de: Stellt ein Stripe-Webform-Element und Standard-Handler zur Verfügung
