Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država
