Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Currency
ja: 通貨

en: Quantity
ja: 数量

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Amount
ja: 量

en: Phone
ja: 電話番号

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Meta data
ja: メタデータ
