Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
