Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Amount
oc: Montant

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Postal Code
oc: Còde Postal
