Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Currency
uk: Валюта

en: Quantity
uk: Кількість

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Amount
uk: Величина

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: Stripe
uk: Смуга

en: Address Line 1
uk: Адреса основна

en: Address Line 2
uk: Адреса додаткова

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Meta data
uk: Метадані

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено
