Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Currency
ur: کرنسی

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان
