Stripe's webform integration (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր
