Stripe's webform integration (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta
