Stripe's webform integration (2.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Currency
fr: Devise

en: Quantity
fr: Quantité

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Amount
fr: Montant

en: Phone
fr: Téléphone

en: State
fr: État

en: City
fr: Ville

en: Stripe
fr: Bande

en: Address Line 1
fr: Adresse Ligne 1

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Meta data
fr: Méta données

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé
