Stripe's webform integration (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: Quantity
it: Quantità

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Amount
it: Importo

en: Plan
it: Piano

en: Customer information
it: Informazioni cliente

en: Meta data
it: Meta dati

en: -Select-
it: -Scegliere-
