Structure Map (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα
