Structure Map (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: Basic Information
mr: प्राथमिक(Basic) माहिती

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल
