Structure Map (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt
