Structure Sync (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Настройки

en: Menu links
ru: Ссылки меню

en: Structure
ru: Структура

en: Custom blocks
ru: Пользовательские блоки
