Structure Sync (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Structure
he: מבנה
