Structure Sync (2.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Structure
nl: Structuur

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken
