Structure Sync (2.0.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Blocks
af: Blokke

en: Structure
af: Struktuur
