Structure Sync (2.0.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Options
is: Möguleikar

en: Blocks
is: Blokkir

en: Structure
is: Uppbygging
