Structure Sync (2.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Structure
ka: სტრუქტურა
