Structure Sync (2.0.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Export
hu: Exportálás

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Structure
hu: Felépítés

en: Custom blocks
hu: Egyéni blokkok
