Structure Sync (2.0.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Structure
hy: Կառուցվածք
