Structure Sync (2.0.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Structure
te: నిర్మాణం
