Structure Sync (2.0.8) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Options
de: Optionen

en: Blocks
de: Blöcke

en: Link options
de: Link-Optionen

en: Menu links
de: Menüeinträge

en: Enable logging
de: Protokollierung aktivieren

en: Taxonomies
de: Taxonomien

en: Structure
de: Struktur

en: Custom blocks
de: Benutzerdefinierte Blöcke
