Structure Sync (2.0.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Blocks
et: Plokid

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Structure
et: Struktuur

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid
