Structure Sync (2.0.7) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Link options
ro: Opţiunile legăturii

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Structure
ro: Structură
