Structure Sync (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Options
eu: Aukerak

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Structure
eu: Egitura
